TOC KONFLIKTŲ SPRENDIMO SEMINARAS

Kaip išmokti nieko nekaltinti ir konstruktyviai bei produktyviai spręsti konfliktus?

Išsisklaidančio konflikto debesis (IKD) (angl. Evaporating cloud) – tai įrankis, kurio pagalba konfliktai yra išsprendžiamiwin-win“ būdu („visi laimi“).

Blogiausias konfliktų sprendimo būdas – kompromisas, nes jis tik prislopina konflikto priežastis. Kadangi žmonėms nėra paprasta patiems tiksliai įvardinti tikrąsias konflikto priežastis, lengvai pritaikoma IKD diagrama įgalina greičiau išanalizuoti konfliktinę situaciją ir identifikuoti, kokias sąlygas būtina įgyvendinti ir kokių veiksmų imtis, kad būtų pasiektas teisingas sprendimas.

TOC įrankis moko kaip pereiti nuo klausimo „Kas kaltas?“ prie „Kodėl taip nutiko?“. Dažniausiai tikroji neharmoningų santykių priežastis yra ne intuicijos ir protinių gebėjimų stoka įžvelgti konfliktą, bet polinkis kaltinti kitus, atimantis iš mūsų galimybę panaudoti tai, ką sugebame.

Daugelio žmonių polinkis kaltinti kitus yra labai stiprus ir naikinantis. Taipogi harmoningi santykiai yra negalimi su žmonėmis, kurie mums nerūpi, ir kurių tikrųjų poreikių pažinimui mes neskiriame laiko ir pastangų.

6 KONFLIKTŲ SPRENDIMO BŪDAI:

 1. Konflikto vengimas (nespręsti);
 2. „Virvės tempimas į skirtingas puses” (procesas);
 3. Primesti kitai pusei savo valią (laimėti kito sąskaita);
 4. Nusileisti kitai pusei (pralaimėti);
 5. Kompromisas (abi pusės dalinai pralaimi);
 6. Abipusė pergalė – „win-win” („laimi visi”).
TOC konfliktų sprendimų seminaras

SEMINARŲ KAINA IR TRUKMĖ

Galima rinktis mokytis konkrečius TOC mąstymo įrankius pagal poreikį, atliekant užduotis ir laikant testą. Dalyviams įteiksime sertifikatą.

Bendras TOC metodikos pristatymas:

40 €/2 ak. val.

ASMENINIŲ mokymų kaina (1 iš 4 TOC įrankių):

 • seminaras 50 € / 2 ak. val.
 • + užduotys 20 € / 1 mėn.
 • + testas – 20 € / 1 ak. val.

GRUPINIŲ mokymų kaina/asmeniui (1 iš 4 TOC įrankių):

 • seminaras – 40 € / 2 ak. val.
 • + užduotys 15 € / 1 mėn.
 • + testas – 15 € / 1 ak. val.

Dalyviams, išklausiusiems tik 2 ak. val. teorijos seminarą, taip pat įteiksime pažymėjimą.

KONFLIKTŲ PAVYZDŽIAI

VIDINIS KONFLIKTAS:

Norint įgyti naujų  žinių, buvo pradėta lankytis seminaruose. Iš dėstomos medžiagos yra užduodami namų darbai, kuriuos būtina atlikti, kad išlaikytum egzaminą. Tačiau dėl sudėtingo darbo grafiko jaučiasi laiko trūkumas. Norisi ir pasportuoti, kad ne tik gerai jaustumeisi, bet ir gerai atrodytum atėjus vasaros sezonui, tačiau darosi sunku viską suderinti.

TARPASMENINIS KONFLIKTAS:

Dėl skirtingo požiūrio į rūkymą bendro naudojimosi patalpose, tarp laiptinės kaimynų kyla nesutarimas. Vienas iš kaimynų  rūko laiptinėje. Abu nori, kad laiptinėje būtų švaru ir tvarkinga. Kiti kaimynai nesikiša i šią problemą.

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ

  Gavę Jūsų užklausą, netrukus susisieksime!
  * žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

  Konfliktų sprendimo seminare IKD sužinojau, kaip tinkamai identifikuoti konfliktus, ieškoti bendro tikslo ir siekti sprendimo „win-win“, kad abi pusės būtų patenkintos. Gavau daug naudingų pavyzdžių ir sprendimų praktikoje, kad ir toliau taikyčiau IKD metodą. Supratau, kad svarbiausia konflikte nustatyti savo vietą ir pradėti ieškoti tinkamų sprendimų. Su mielu noru dalyvausiu ir kitose seminaruose.

  Ana Tmonina

  2016-04

  Išsamiai pateikiama lavinimo medžiaga. Per trumpą laiką  įdiegiami įgūdžiai, kaip panaudoti praktiškai teorines žinias sprendžiant konfliktus. Priverčia keisti mąstymą ir ieškoti sprendimų, kad gautum tinkamą rezultatą. Padidina norą siekti žinių tobulinant save.

  Jolanta Gujienė

  2016-04