GREITASIS SKAITYMAS PRADINUKAMS

KAS TAI?

Tai ypač veiksminga programa, skirta 1-4 klasių moksleiviams. Dėka šios efektyvios greitojo skaitymo programos, pradinukai skaitomą medžiagą išmoksta perskaityti ir suvokti net

2-3 kartus greičiau nei skaitant įprastu būdu! Neįtikėtina? Leiskite programą išmėginti vaikams ir įsitikinsite! Žemiau esantys, „Karjeros Akademiją” išbandžiusių vaikų tėvelių komentarai, padės apsispręsti.

NAUDA

Ne paslaptis, jog pirminius skaitymo pagrindus vaikai įgyja padedant tėvams ir mokytojams. Jei vaikas skaito lėtai – dažnai ima miegasdingsta susidomėjimas… Smegenys tarsi signalizuoja, jog informacijos kiekis yra per mažas, tad visai ne keista, kad mokinys pradeda nuobodžiauti… Pradinukui sutelkti dėmesį yra pakankamai sunku, todėl skaitymas tampa tarsi katorga! Dėl šios priežasties rekomenduojame greitojo skaitymo užsiėmimus, padėsiančius Jūsų vaikui pamilti skaitymą jį tiesiog pergudraujant!

Trumpiau:

 • Išvystomas net 2-3kartus didesnis skaitymo greitis, nei vidutinis;
 • Didelės apimties informacija greitai virsta svarbiausiomis detalėmis;
 • Ženkliai pagerėja gebėjimas susikauptiišlaikyti dėmesį;
 • Pradinukų tėveliai išmoksta būdų, leidžiančių patikrinti vaiko įsisavintą informaciją.

MOKYKLOJE TO NEMOKO

Deja, bet mokyklose nėra mokoma greitojo skaitymo technikų… Visai ne be reikalo, pradinukams skaitymas kartais tampa priverstinis ir keliantis nuobodulį! Nieko nuostabaus, kad po tokios “skaitymo patirties”, dauguma pradinukų praranda skaitymo malonumą ar net visai nustoja skaityti. Užkirskime tam kelią! „Karjeros Akademijos” greitojo skaitymo programa grąžins prarastą arba sukurs dar neužgimusį malonumą skaitymui! Pasiruošę?

Greitasis skaitymas pradinukams

SEMINARŲ KAINA IR TRUKMĖ

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

 • 40 € (2 ak. val.) / 2–5 moksleivių grupei;
 • 35 € (2 ak. val.) / 6–10 moksleivių grupei;
 • 30 € (2 ak. val.) / grupei nuo 11 moksleivių;
 • 2 € / dalyviui / "Įvadas į greitąjį skaitymą" 1 ak. val.(nuo 20 dalyvių).

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

 • 50 € - 2 ak. val.

Seminarai vyksta gyvai Klaipėdoje arba Skype.

 

%

Teigiamų atsiliepimų

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ

  Gavę Jūsų užklausą, netrukus susisieksime!
  * žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

  MOKYMO METODIKA

  Racionalusis skaitymo metodas

  Ypatingas esminės informacijos atrinkimo būdas. Jūsų žiniai, išsilavinusių žmonių skaitymo greitis siekia iki 250 žodžių per min. Po racionaliojo skaitymo metodikos taikymo Jūsų skaitymo greitis taps smarkiai didesnis – apie 2-5 kartus. Išmoksite atsirinkti ir įsidėmėti net iki 75 procentų perskaitytos informacijos

  Dinaminis skaitymo metodas

  Rodyklės naudojimo technika. Čia dominuoja kryptinga skaitymo eiga, kai Jums talkina rodyklė, kurią dažniausiai atstoja pirštas. Toks metodas suteiks galimybę skaityti daug greičiau ir paprasčiau. Svarbiausių detalių įsidėmėjimas taps įprastu reiškiniu.

  Foto skaitymo metodas

  Fiksavimu paremtas mokymo būdas. Čia išmoksite ne skaityti, o ypač greitai fiksuoti informaciją. Akimis fotografuosite net 25 000 žodžių per vieną minutę! Šis metodas padės judėti greičiau įsisavinamos informacijos linkme. O tai lydės Jus ar Jūsų vaiką į efektyvesnį mokymąsi ir rezultatus.

  Minčių žemėlapio metodas

  Kūrybiškumą generuojantis metodas, sėkmingai veikiantis tuomet, kai norima išmokti medžiagą ją tiesiog kartojant, apie ją diskutuojant grupėje, sprendžiant su pasirinkta informacija susijusias problemas ar paprasčiausiai rengiant skaidres pristatymui. Ši technika puikiai tiks tuomet, kai norėsite greičiau ir efektyviau sisteminti duomenis ar temas, siekiant išryškinti tik pačius svarbiausius faktus ir jų tarpusavio ryšius.

  TĖVELIŲ ATSILIEPIMAI APIE GREITOJO SKAITYMO SEMINARUS

  Su sūnumi turėjome naują ir įdomų seminarą apie greitąjį skaitymą. Sužinojome kaip lavinti skaitymo įgūdžius, kaip susikaupti, kaip sutrumpinti laiką skaitant, mokantis bei padidinti produktyvumą.

  Ačiū mokytojai, kuri mums padėjo su įvadu, o toliau bandysime patys mokytis savarankiškai. Mokysimės ir bendradarbiausim.

  Ši patirtis bus naudinga ne tik sūnui, bet ir man: kitoks požiūris į mokymąsi!

  Inga, antroko mama

  2016-01

  Šios metodikos dėka vaikai greičiau pradeda skaityti. Taip pat suvokti perskaitytą teksto esmę bei pagrindinę mintį. Ir sisteminti tekstą.
  Labai esame patenkinti per 2 valandas pasiektais rezultatais (nuo 82 žodžių per 1 min iki 104 žodžių).
  Dalia, antrokės mama

  2016-01-15

  Apsilankėme greitojo skaitymo mokymuose ir gavome tikrai daug naudingos informacijos. 4 klasės mokinys per 2 valandas išmoko greito skaitymo pagrindų, pradėjo suvokti kaip galima greičiau atsikratyti neįdomaus darbo, t. y. skaitymo. Ačiū dėstytojai.

  Lina, ketvirtoko mama

  2016-01

  Labai patinka šis antras apsilankymas. Sūnus antrą kartą išeina laimingas iš seminaro. Manau ateityje mums labai pravers šios paskaitos. „Minties žemėlapiai“ Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 38 žodžių per 1 min iki 66 žodžių.

  Reda. Dovydas 2 klasė

  2016-02

  Atėjom su mintim, kad galėtų vaikas greičiau paruošti namų darbus ir turėtų daugiau laiko kitiems užsiėmimams. Taip ir nutiko. Paliko vaiką dviem valandom. Grįžusi pamačiau, kad vaikas viską atlieka labai greitai. Dabar vaikas galės rinktis pats ar skaityti lėtai, ar greitai sugerti informaciją. Žinos, kad egzistuoja ir kitokie mokymosi būdai ne tik tie tradiciniai, kuruos moko mokykloje.

  Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 96 žodžių per 1 min iki 243 žodžių.

  Ačiū. Jolita Liepos mama

  2016-02

  Nuostabūs kursai!!! Mano sūnus 3-čiokas labai nemėgo skaityti. Nuo knygų bėgo, kaip nuo kažko baisaus. Kai atėjom į kursus per 1 minutę jis perskaitė 48 žodžius ir purtė galvą, kad tikrai jam šitų pamokų nereikia. Po kursų per minutę jis jau perskaitė 377 žodžių ir nepatikėjo, kad taip greitai praėjo laikas. Ir sakė, kad būtinai dar kartą grįš. Ačiū jums labai, mes tikrai dar ir dar grįšim. Be to visiems rekomenduosiu.

  Jurga Kontrimienė, Nedo mama. 3 klasė

  2016-02

  Kai atvedžiau savo vaiką pas pedagogę sunku buvo patikėti, ką žada išmokyti. Man atrodė tai bus iš fantastikos pasaulio. Bet, deja, mamos nepasitikėjimas greitai dingo. Super!  Ačiū labai už suteitą vaikui galimybę parodyti savo įgūdžius ir kaip panaudoti savo gebėjimus. Visiems rekomenduoju. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 86 žodžių per 1 min iki 365 žodžių.

  Jolanta Avraam, Emilijaus mama

  2016-03

  Ačiū už suteiktą informaciją. Dukrytė tikrai patobulėjo. Džiaugiuosi, kad jus suradome. Skaitymas tikrai pagreitėjo, pati skaičiavau žodelius.  Per 2 valandas padidino perskaitytų žodžių skaičių nuo 45 žodžių per 1 min iki 74 žodžių.

  Gintarė, Elijos mama

  2016-03

  Ačiū už suteiktą informaciją. Dukrytė tikrai patobulėjo. Džiaugiuosi, kad jus suradome. Skaitymas tikrai pagreitėjo, pati skaičiavau žodelius.  Per 2 valandas padidino perskaitytų žodžių skaičių nuo 45 žodžių per 1 min iki 74 žodžių.

  Gintarė, Elijos mama

  2016-03

  Vaikui čia patinka. Jaučiasi įvertintas ir pakylėtas. Noriai atlieka užduotos ir susikaupia net 2 valandas. Sunku, kaip nors vertinti, vis dar man tai atrodo nerealu! Iš šalies atrodo gerai ir įtikinamai. Rezultatas puikus. Tikiuosi šios žinios duos naujų įgūdžių ir metodika puikiai veiks visuose dalykuose. Ačiū. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 567 žodžių per 1 min iki  1029 žodžių.

  Aušra Butkevičienė, Karolio mama. 2 klasė

  2016-03

  Esame labai patenkinti rezultatais pasiektais, jau po pirmos pamokos. Kažkas neįtikėtino ir nuostabaus. Norime tęsti užsiėmimus ir toliau! Labai dėkingi lektorei Vidai Daukšienei už malonų bendravimą, profesionalumą ir puikią atmosferą. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 86 žodžių per 1 min iki 368 žodžių.

  Karina Rulienė. Eridanas Radzevičius 4 kl.

  2016-03

  Maloniai nustebino, kad jau antrojo seminaro metu vaikas ne tik gali atsakinėti į konkrečiai užduodamus klausimus apie perskaitytą kūrinį, bet jau geba ir pats atpasakoti tai, ką perskaitė greituoju būdu.

  Donatas Paulauskas tėtis. Vytas Paulauskas 4 kl.

  2016-03

  Skaitymo suvokimas puikus. Mergaitė džiaugiasi savo pasiekimais. Išeinam su entuziazmu ir noru mokytis. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 142 žodžių per 1 min iki 250 žodžių.

  Jolita Benetienė Liepos mama. 3 kl.

  2016-04

  Puikiai sugeba atpasakoti skaitytą tekstą. Stebina savo sugebėjimu atsiminti datas. Nustebino žymus progresas. Ačiū už rezultatus! 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 472 žodžių per 1 min iki 592 žodžių.

  Jolanta Avraam, Emilijaus mama

  2016-04

  Dalyvavo sūnus  III lygio seminare „ Greitas skaitymas. Kūrybiškumo ugdymas. Mokėsi kurti pasakas.  Vaikas pats džiaugiasi savo pasiekimais. Užsiėmimai su dėstytoja Vida Daukšiene padeda išlaisvinti fantaziją, vaizduotę. Prie to paties pagerino skaitymo rezultatus. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 1872 žodžių per 1 min iki 2790 žodžių.

  Karina Rulienė. Eridano Radzišausko mama 4 kl.

  2016-04

  Mano dukra Ema Kaubrytė  mokėsi  seminare III lygio „ Greitas skaitymas. Kūrybiškumo ugdymas“. Po mokymo pastebėjau, kad  vaikui lengviau  kurti pasakas, suvokia kaip jas kurti, įdomiau klausytis pasakų. Po mokymų žymus šuolis perskaitytų tekste žodžių skaičius. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 86 žodžių per 1 min iki 216 žodžių.

  Inga Kaubrienė. Emos Kaubrytės mama 1 kl.

  2016-06

  Mano pirmokas sūnus Ąžuolas  po dviejų valandų užsiėmimų – žvalus ir norinti veiklos. Su susidomėjimu pradeda taikyti skaitymo metodikas. Įdomu tai, kad metodikos pateikiamos  kaip žaismingos veiklos. Tikiuosi, kad tai bus tinkamai pradedama naudoti. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 38  žodžių per 1 min iki 75 žodžių.

  Eglė Vaičiūtė-Bružilė Ąžuolo mama. 1 kl.

  2016-06

  Baigėsi seminarų kursas sūnui. Matau, kad pamokos gale jis jau rodo savo nuovargį, bet kartu ir džiaugiasi savimi. Tada labai džiaugiuosi ir aš. Labai norėčiau, kad jis panaudotų gautas žinias. Kad būtų ne momentinės žinios. Labai džiaugiuosi, Vida, Jūsų pozityvumu, mokymo skatinimu. Manau vaikai  būtų laimingi turėdami tokią mokytoją kasdienybėje. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 266 žodžių per 1 min iki 280 žodžių.

  Giedrė Savickienė Viliaus mama 4 kl.

  2016-08

  Vaikas kurso metu sugebėjo patobulėti. Skaitymo metu Greta sukaupė dėmesį į skaitymą. Kursu metu išmokė kaip reikia skaityti knygas ir sukoncentruoti dėmesį. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 51 žodžių per 1 min iki 79 žodžių.

  Nerijus Pocius Gretos tėtis. 3 kl.

  2016-09

  Aš labai patenkinta. Smagu matyti patenkinta vaiką. Būtinai sugrįšim. Per 2 valandas padidinau  perskaitytų žodžių skaičių garsiai nuo 56 žodžių, tyliai  perskaitytų žodžių skaičių nuo 72 žodžių per 1 min iki 243 tyliai perskaitytų žodžių.

  Silvija Kniukštienė Nojaus mama. 4 kl.

  2016-10

  Esame dėkingi už galimybę susipažinti su greitojo skaitymo pradmenimis. Bandysime pritaikyti juos praktikoje ir tikimės pažangos sūnaus moksluose.

  Ilja, trečioko tėtis

  2016-01

  Dalyvavome greitojo skaitymo seminare su dukra. Buvome maloniai nustebinti mokymo sistemos ir dėstytojos profesionalumo. Dukra išreiškė norą dar kartą susitikti, todėl manau, kad tai ir yra didžiausias įvertinimas tiek dėstytojos, tiek sistemos.

  Edgaras, antrokės tėtis

  2016-01-16

  Su džiaugsmu norėčiau pasidalinti puikiais rezultatais pasiektais per dvi valandas. Mano ketvirtokas sūnus pradėjo greičiau skaityti nuo 78 žodžių per 1 minutę iki 119 žodžių! Mums suteikė naudingą informaciją kaip palengvinti, pagreitinti skaitymą ir suvokti esminius dalykus.
  Dėkojau ir rekomenduoju išbandyti kitiems.
  Žaneta, ketvirtoko mama

  2016-01

  Likau sužavėta viskuo, ką pamačiau, atėjus po dviejų valandų, nes nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau tokio rezultato iš savo trečioko vaiko. Kai atėjome atliko mažą testą skaitymo vedžiojant pirštu tai mano vaikas ėjo lėta, lėta eiga, o kai po dviejų valandų sugrįžau tai negalėjau patikėti,  žiūrėjau ilgai nustebus, kokiu greičiu jis skaitė ir koks buvo vaiko pasitenkinimas viskuo ką jis daro. Jis buvo laimingas, o aš dar labiau džiaugiausi juo ir likau be galo dėkinga mokytojai Vidai už tokią nuostabią pamoką, kurią pakartosime dar kartą būtinai.

  Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo  73 žodžių per 1 min iki 183 žodžių.

  Lina, Arijaus mama

  2016-02

  Seminaras patiko mano vaikui ir jis nori dar! Man tai didžiausias įrodymas, kad buvo verta. Manu, kad svarbu kuo anksčiau supažindinti vaiką su įvairiausiomis mokymosi galimybėmis ir būdais. Skaitymo greitis padidėjo ir tai puiku. Ačiū seminaro organizatoriui, kad dalinasi savo žiniomis. Per 2 valandas padidino perskaitytų žodžių skaičių nuo 170 žodžių per 1 min iki 210 žodžių.

  Aušra, Mato mama. 3 klasė

  2016-02

  Šaunu, šaunu, šaunu!!! Nesitikėjau, kad bus toks greitas rezultatas.  Laimingas vaikas, kad gali taip greitai perskaityti tiek daug žodžių!!! Kai pamačiau, kad mano vaikas labai greitai verčia puslapius ir vedžioja savo pirštuku, iš pradžių nesupratau ką jis daro, bet kada reikėjo skaičiuoti žodžius, kuriuos jis perskaitė, buvau šoko būsenoje, nesitikėjau tokio greito rezultato. Labai džiaugiuosi mokytojos profesionalumu. Aš pati negalėčiau padėti savo vaikui taip kaip padėjo mokytoja Vida. Ačiū labai, labai!!! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo  žodžių per 1 min iki  žodžių.

  Aliona, Gerardo mama. 4 klasė

  2016-02

  Likau sužavėta viskuo, ką pamačiau, atėjus po dviejų valandų, nes nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau tokio rezultato iš savo trečioko vaiko. Kai atėjome atliko mažą testą skaitymo vedžiojant pirštu tai mano vaikas ėjo lėta, lėta eiga, o kai po dviejų valandų sugrįžau tai negalėjau patikėti,  žiūrėjau ilgai nustebus, kokiu greičiu jis skaitė ir koks buvo vaiko pasitenkinimas viskuo ką jis daro. Jis buvo laimingas, o aš dar labiau džiaugiausi juo ir likau be galo dėkinga mokytojai Vidai už tokią nuostabią pamoką, kurią pakartosime dar kartą būtinai.

  Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo  73 žodžių per 1 min iki 183 žodžių.

  Lina, Arijaus mama

  2016-02

  Visų pirma sudomino pati mokytoja Vida Daukšienė. Labai įdomus buvo jos greitojo skaitymo metodikos pristatymas. Vedami noro padėti savo vaikui atlikti užduoti be streso, patirti skaitymo malonumą, atvedėme jį pas mokytoją Vidą. Nustebino tai, kad per 1,5-2 val. sūnus išmoko dvigubai greičiau  perskaityti tekstą ir kas įdomiausia, suvokti tai ką perskaitė. Tas laikas praėjo jam labai greitai ir buvo labai įdomu. Aš sužavėta! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 73 žodžių per 1 min iki 189 žodžių.

  Raimonda Arno mama

  2016-03

  Kai vaikui pasakiau, kad vyksime į  „Greito skaitymo“ seminarą, tai jis labai apsidžiaugė. Tai pasako, kad čia yra puiki atmosfera. Per dviejų valandų mokimosi mūsų pasiekimai nuo 371 žodžio per minutę iki 456 žodžių. Minčių žemėlapį perprato kuo puikiausiai. Ko nesuprato, po mokyklos pamokos, čia jis galėjo papasakoti. Netgi ką mokinosi prieš savaitę, prieš dvi savaites. Paprašius išvardinti minčių žemėlapyje  sukonspektuotas temas, matosi kaip jis galvoja, ieško to žemėlapio ir reikiamo atsakymo. Ačiū jums labai už šį darbą ir tikiuosi  dar sugrįžti, kad tik mano sūnui būtų į naudą.

  Jurga Kontrimienė, trečioko mama

  2016-03

  Gerb. lektorei Vidai Daukšienei, Matosi pažanga. Ema jaučiasi labai gerai, daug šypsosi ir noriai įsijungia į veiklas, žaidimus, visas užduotis. Mergaitė nori ir toliau mokytis, lavinti atmintį. Džiugu.  Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 90 žodžių per 1 min iki  133 žodžių.

  Tatjana, pirmokės teta

  2016-03

  Eridanas dalyvavo antroje pamokoje, kurioje išmoko dar greičiau skaityti, naudotis atminties žemėlapiu. Vaikas jaučiaus labai gerai, o tai ypač svarbu mokantis. Sūnus išmoko kurti laiškus. Jam šios pamokos labai patinka. Malonu stebėti rezultatus gaunamus per tokį trumpą laiką. Žaviuosi ir nuostabia dėstytoja. Dėkoju jai už pasidalijimą savo žiniomis ir metodika.

  Karina Rulienė. Eridanas Radzišauskas 4 kl.

  2016-04

  Labai ačiū! Buvau sužavėta. Dėkinga mokytojai, kad moka sudominti, moka paaiškinti kitaip negu aš ir mokykloje. Vaikas nori daugiau tokių pamokų kaip šita. Jam labai įdomu dirbti su mokytoja. O aš labai laiminga, žiūrėdama kaip vaikas susidomėjęs mokosi. Dar kartą sakau ačiū!   Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 890 žodžių per 1 min iki 1050 žodžių.

  Aliona Kavaliauskienė Gerardo 4 kl. Mama

  2016-04

  Buvome antrame seminare – minties žemėlapiai ir greitas skaitymas. Labai pagilino minties žinias, sklastymas išaugo iki 1344 žodžių per minutę nuo 545 žodžių. Pagerėjo atmintis, daugiau atsimena. Atsimena datas, pavadinimus. Rezultatai matosi akivaizdžiai. Ačiū už nuostabius seminarus.

  Evos mama Asta. 3 kl.

  2016-05

  Labai šaunūs kursai padedantys vaikui ne tik lavinti atskirus sugebėjimus, bet ir visapusiškai progresuoti. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 1498 žodžių per 1 min iki 1568 žodžių.

  Donatas Paulauskas. Vyto Paulausko tėtis 4 kl.

  2016-06

  Nustebino, kad vaikui neprailgo net 3 val. užsiėmimas su knygomis. Džiugina pasiekimai per stulbinamai trumpą laiką: atmintis, skaitymo greitis. Malonu girdėti, kai vaikas teiraujasi sekančio užsiėmimo. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 28 žodžių per 1 min iki 202 žodžių.

  Rima Pyragienė Džiugo mama. 1 kl.

  2016-06

  Labai džiaugiuosi, kad yra tokie seminarai. Rezultatai stulbinantys. Jei dirbčiau Švietimo ministre –   šį metodą „įvesčiau“ nuo ikimokyklinio amžiaus grupių – PRIVALOMAI !!! Ir visus mokytojus priverstinai praeiti  visus šiuos seminarus. Tada mūsų Lietuvoje augtų laisvi, laimingi, kūrybingi, neužgožti vaikai. Visiems rekomenduoju!!! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 128 žodžių per 1 min iki 156 žodžių.

  Šarūnė Mikalauskienė Igno mama. 3 kl.

  2016-08

  Sužavėta ko galima išmokti. Jeigu tai tikrai įmanoma priimti, įsisavinti ir realizuoti, gyvenime atsiveria  daug įvairių, tikslingų gyvenimo pasiekimų. Per 2 valandas padidinau  perskaitytų žodžių skaičių nuo 58 žodžių, tyliai  perskaitytų žodžių skaičių nuo 53 žodžių per 1 min iki 87 tyliai perskaitytų žodžių.

  Loreta Kurlinkienė Domanto mama. 3 kl.

  2016-10

  Aš, Viktorijos mama, esu labai nustebinta rezultatais po vieno ( 2 valandų trukmės)  seminaro. Rezultatai daugiau nei 50  procentų  pagerinti. Super! Būtinai ateisime dar ir siūlysim visiems. Labai nuostabi lektorė Vida! Ačiū! Per 2 valandas padidinau  perskaitytų žodžių skaičių garsiai nuo 70 žodžių, tyliai  perskaitytų žodžių skaičių nuo 77 žodžių per 1 min iki 196 tyliai perskaitytų žodžių.

  Jelena Butkienė Viktorijos mama. 4 kl.

  2016-12