GREITASIS SKAITYMAS SUAUGUSIEMS

Tai programa skirta suaugusiems, kurios dėka yra išmokstama perskaityti ir suvokti skaitomą medžiagą 2-3 kartus greičiau nei skaitant įprastu būdu. Šiais informacinių technologijų laikais, iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma perskaityti tiek informacijos kiek mums būtų aktualu ar naudinga. Taipogi skirtingomis formomis pateikiama informacija reikalauja gebėti prisitaikyti ir kuo produktyviau atrinkti bei pasisavinti tik svarbią informaciją.

Nors mokykloje buvome mokomi skaityti tik vieninteliu tradiciniu metodu, tačiau pažintis su greituoju skaitymu gali padėti išmokti naujų skaitymo bei atminties lavinimo technikų, kurios įgalintų pagilinti žinias daugelyje aktualių sričių, ženkliai sutaupant laiko sąnaudas.

NAUDA

 • Mažinamas stresas, nuovargis, gerinami laiko valdymo įgūdžiai, padeda išvengti viršvalandžių;
 • Įgyjamas konkurencinis pranašumas darbo rinkoje, didesnės galimybės gauti geriau apmokamą darbą;
 • Ugdomas loginis mąstymas, auga motyvacija, ambicingumas, iniciatyvumas, pasitikėjimas savimi.

METODIKA/ĮRANKIAI

 • Racionalus skaitymas
 • Dinaminis skaitymas
 • Foto skaitymas
 • Minčių žemėlapis
Greitasis skaitymas suaugusiems

SEMINARŲ KAINA IR TRUKMĖ

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

 • 40 € (2 ak. val.) / 2–5 moksleivių grupei;
 • 35 € (2 ak. val.) / 6–10 moksleivių grupei;
 • 30 € (2 ak. val.) / grupei nuo 11 moksleivių;
 • 2 € / dalyviui / "Įvadas į greitąjį skaitymą" 1 ak. val.(nuo 20 dalyvių).

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

 • 50 € - 2 ak. val.

Seminarai vyksta gyvai Klaipėdoje arba Skype.

 

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ

  Gavę Jūsų užklausą, netrukus susisieksime!
  * žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

  ATSILIEPIMAI

  Nauja įdomi informacija. Patiko informacijos sisteminimas, minties žemėlapis. Taip pat patiko pats pasiruošimas skaitymui, išmokau atsirinkti knygas.
  Greitojo skaitymo technikos niekad nenaudojau, bet dabar visada naudosiu.
  Metodika išdėstyta puikiai: ir glaustai, ir įdomiai.
  Ši patirtis bus naudinga ne tik sūnui, bet ir man: kitoks požiūris į mokymąsi!
  Viktorija

  2016-01

  Buvo įdomu apie minties žemėlapio sudarymą,  veidotyrą,  greito skaitymo ir tradicinio skaitymo skirtumus, fotoskaitymą, rankų mankštą ir kalbėjimą, neleidimas nė akimirkai nuobodžiauti, racionalų skaitymą.

  M.Pakalnienė VDS

  2016-02

  Labai patiko seminaras! Vertingi pamokymai apie  knygos įvertinimą. Sužavėjo pateiktų minčių žemėlapių gausa, pavyzdžiai.  Nuotaikinga seminaro eiga įtraukianti dalyvius.

  Inga Medeikienė

  2016-02

  Metodika supratau, jos veiksmingumu ir efektyvumu neabejoju. Žmogaus galimybės neribotos. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 280 žodžių per 1 min iki 296 žodžių.

  Ernestas Paišys

  2016-02

  Esu labai patenkinta naudingai ir įdomiai praleidusi laiką šiame 2 valandas seminare. Ką sužinojau ir išmokau pritaikysiu ne tik sau, bet ir savo darbe. Ačiū už suteiktas žinias ir malonų bendravimą.Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 270 žodžių per 1 min iki 414 žodžių.

  Asta, pradinių klasių mokytoja

  2016-03

  Esu labai sužavėta ir nekantrauju pradėti naudoti šias technikas ruošiantis egzaminams savo tikslų link.  Nekantrauju išmokti daugiau ir tobulėti. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 190 žodžių per 1 min iki 550 žodžių.

  Gertrūda

  2016-03

  Seminaras apie greitą skaitymą – puikus. Moko mus sužinoti taikymo būdus, kurie yra lengvi ir geria įsimenami. Gera žinoti, kad taip parasta padėti sau. Ač9ū už suteiktą informaciją. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 130 žodžių per 1 min iki 150 žodžių.

  Lina Ilgenytė

  2016-05

  Labai patiko greitas informacijos srautas, kuris užtruko tik 2 valandas. Nereikėjo praleisti visos dienos norint sužinoti kaip greitai skaityti. Informacija labai naudinga, kurią galėsiu pritaikyti ateityje. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 240 žodžių per 1 min iki 410 žodžių.

  Jovita Gailūtė

  2016-07

  Esu labai patenkinta greito skaitymo seminaru. Išmokstama greitai išsirinkti reikalingiausią informaciją, tinkamai ją racionalizuoti ir įsisavinti.

  Puiki metodika, puikus dėstymas. Su malonumu dalyvausiu ir kituose Karjeros akademijos seminaruose.

  Ana

  2016-01

  Malonu buvo susipažinti su „Greitojo skaitymo metodika“, bei kaip mokyti išlaikyti svarbią informaciją ilgam. Tikiuosi šias žinias pritaikyti savo darbe, bei savo vaikus mokant skaityti.

  Edita. Ačiū už įdomų seminarą.

  2016-02

  Gavau tam tikrų technologinių žinių, kaip skaityti knygas, žurnalus. Sužinojau, kad reikia mokėti atrinki informaciją ir kaip tai daryti. Norėčiau sužinoti daugiau. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 104 žodžių per 1 min iki 200 žodžių.

  Sonata Paištienė

  2016-02

  Dėkoju už suteiktą galimybę save patobulinti. Užsiėmimas labai patiko, gavau daug informacijos apie žmogaus galimybes. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 170 žodžių per 1 min iki 290 žodžių.

  Aida Vorona

  2016-02

  Esu labai nustebinta skaitymo metodu. Labai džiaugiuosi, kad yra toks metodas. Geras dėstymo būdas. Džiaugiuosi ir norėčiau toliau tęsti. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 160 žodžių per 1 min iki 968 žodžių.

  Ramutė Paukštienė

  2016-03

  Ačiū už galimybę Klaipėdoje paragauti „legendinio“ greitojo skaitymo. O rezultatais galėsiu pasigirti  žinoma tik pritaikęs. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 136 žodžių per 1 min iki 200 žodžių.

  Gytautas Minelga

  2016-03

  Buvau 02-07-2016 pas Vidą Daukšienę, kreipiausi dėl greito skaičiavimo savo darbui,  bet gavau pagalbos ne tik skaičiavimuose, bet ir gyvenimo  ir sveikatos reikaluose.

  Greta Pivrikaitė

  2016-07