GREITASIS SKAITYMAS PROGIMNAZISTAMS

Tai programa skirta 5-8 klasių moksleiviams, kurios dėka yra išmokstama perskaityti ir suvokti skaitomą medžiagą 2-3 kartus greičiau nei skaitant įprastu būdu. Mokyklose nėra mokoma greitojo skaitymo technikų, todėl skaitymas dažnai atrodo nuobodus ar net priverstinis.

Mokslininkų teigimu, yra labai reikšmingas ryšys tarp skaitymo ir mokslinių pasiekimų. Artėjant egzaminų metui, reikiamos įsisavinti medžiagos kiekis nepalygintinai padidėja, tad įprasto skaitymo atveju, tam reikia skirti santykinai nemažai laiko. O kas jei galėtumėte be didelių pastangų ir pakartotinio skaitymo bent kelis kartus greičiau ir efektyviau atrinkti, susisteminti bei įsiminti svarbiausią informaciją?

NAUDA

 • 2-3 kartus padidinamas vidutinis skaitymo greitis;
 • Efektyviau įsisavinama informacija, lavinamas gebėjimas aiškiau reikšti mintis bei savarankiškai pasiruošti kontroliniams darbams;
 • Auga motyvacija, pagerinamas loginis mąstymas bei gebėjimas susikoncentruoti.

METODIKA/ĮRANKIAI

 • Racionalus skaitymas
 • Dinaminis skaitymas
 • Foto skaitymas
 • Minčių žemėlapis
Greitasis skaitymas progimnazistams

SEMINARŲ KAINA IR TRUKMĖ

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

 • 40 € (2 ak. val.) / 2–5 moksleivių grupei;
 • 35 € (2 ak. val.) / 6–10 moksleivių grupei;
 • 30 € (2 ak. val.) / grupei nuo 11 moksleivių;
 • 2 € / dalyviui / "Įvadas į greitąjį skaitymą" 1 ak. val.(nuo 20 dalyvių).

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

 • 50 € - 2 ak. val.

Seminarai vyksta gyvai Klaipėdoje arba Skype.

 

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ

  Gavę Jūsų užklausą, netrukus susisieksime!
  * žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

  Mano sūnus (12 m.) dalyvavo šiame seminare. Po dviejų valandų užsiėmimų jis jau įgavo tam tikrų skaitymo įgūdžių, ir per minutę paskaitė jau ne 120 ( pamokos pradžioje), o 230 žodžių. Šis rezultatas leidžia suprasti metodikos naudingumą. Labai tikiuosi, kad vaikas pritaikys naujus įgūdžius mokslams. Labai rekomenduoju tokios metodikos mokymus patiems mokytojams mokyklose, kad palengvintų mokymąsi  visiems vaikams. Manu mes dar tobulinsime šias naujas žinias. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 120 žodžių per 1 min iki 230 žodžių.

  Kristina Telpokaitė

  2016-02

  Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau šią nuostabią mokytoją. Dabar (tikiuosi) mano dukters kelias bus tiesesnis ir žinių bagažas didės. Ačiū. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 231 žodžių per 1 min iki 407 žodžių.

  Aida Altuchova Ronetos mama

  2016-04

  Išmokau 3 būdus skaitymo, kad nereikėtų skaityti visą mėnesį labai ilgai. Per 2 valandas padidinau tyliai perskaitytų žodžių skaičių nuo 152 žodžių per 1 min iki 6336 žodžių. Garsiai perskaitytų žodžių skaičius 120.

  Gratas Boveinis 8 kl.

  2017-03

  Aš labai dėkinga mūsų mokytojai Vidai. Dabar tikrai žinau, kad stebuklai būna. Nuoširdus Jums ačiū! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 120 žodžių per 1 min iki 220 žodžių.

  Aida Altuchova Moneta Stankutė 6 kl.

  2016-04

  Esu sužavėta, kaip paprastai ir greitai pasikeitė skaitymo greitis. Vaikas laimingas ir patenkintas savo sugebėjimais. Stengėmės, kad nepamirštų ir tobulintų savo sugebėjimus. Labai nuostabu, kad dėstytoja su vaiku bendrauja parastai ir lygiai. Neįtikėtina, virto paprasta ir prieinama.

  Daiva Ivanauskienė

  2016-04

  Seminaras sklandus, informatyvus. Dėstytoja išsamiai,  konkrečiai  išdėstė pagrindinius greito skaitymo ypatumus. 10/10  Ačiū! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 160 žodžių per 1 min iki 450 žodžių.

  Edita Narbutaitė. Ariana Dirgėlaitė 8 kl.

  2016-10

  Sūnus išmoko ne tik skaityti daug greičiau po pirmo seminaro, bet ir išmoko atsiminti tai ką perskaitė. Taip pat išmoko mokymosi metodikos skaitant mokyklinius vadovėlius, pats susidaryti mokymosi schemą viso vadovėlio skaitymo ir mokymosi  eigoje metų bėgyje. Šaunuolis! Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 261 žodžių per 1 min iki 468 žodžių.

  Paulius Pleskovas Dovydo tėtis 7 kl.

  2016-10