APIE MUS

„Karjeros Akademija” – ilgai brandintas, didžiulių pastangų pareikalavęs ir kruopščiai išpuoselėtos patirties dėka užgimęs vaisius. Skamba sudėtingai? Na, neslėpsime… geri dalykai ir yra gana sudėtingi, bet tik tam, kad kiti būtų daug paprastesni!

Tad vis dėlto, gana paslapčių! Kas gi į pasaulį paleido „Karjeros Akademiją”?

Pristatome – tai Vida Daukšienė! Ypatinga ir įkvepianti asmenybė, kūrybiška ir motyvuojanti mokytoja, rūpestinga mama, daugiau nei sėkminga moteris. Skamba lyg neįmanoma? Luktelėkite, kol susipažinsite su Vida, „Karjeros Akademija” įkūrėja – įsitikinsite, jog nėra nieko neįmanomo.

„Karjeros Akademija”… Edukacinis projektas? Mokykla? Būrelis? Laisvalaikio praleidimo centras? 

Geras klausimas! Iš tiesų, „Karjeros Akademiją” būtų galima apibūdinti kaip tobulėjimo ir saviugdos erdvę, kurios veikimo galia – profesinis augimas į sėkmę. Čia užgimsta naujos charakterio savybės, formuojasi asmenybė: nuo kūrybinio mąstymo, harmoningų tarpasmeninių santykių atsiradimo, iki gyvenimo kokybės augimo ir socialinių įgūdžių lavinimo.

Greitas skaitymas – vienas iš dviejų pagrindinių „Karjeros Akademijos” seminarų. Kas iš tiesų slepiasi po šia skambia fraze?

„Karjeros Akademija” įkūrėja Vida su nekantrumu laukė šio klausimo! Greitas skaitymas – veiksminga programa, kurianti galimybę skaitomą medžiagą suprasti ir įsisavinti greičiau, nei paprastai. Tai koncentraciją, savikontrolę ir kantrybę puoselėjanti programa, suteiksianti galimybę daug lengviau įveikti didelius teksto kiekius ir įsidėmėti informaciją kiekvienam: nuo pradinuko, iki suaugusiojo. Įvairiausios greitojo skaitymo technikos taps puikiu įrankiu judėti pirmyn – siekti užsibrėžtų tikslų. Plačiau apie tai galite skaityti meniu punkte SEMINARAI.

Ar esate kada nors girdėję apie apribojimų teoriją?

Vida tikrai girdėjo! Ji – Apribojimų teorijos (TOC) koučerė (asmenugdė). Apribojimų teorija – ypatinga metodika, skirta surasti, suprasti ir padidinti silpniausių grandžių apribojimą arba pralaidumą. Nuo mąstymo procesų, iki veiklos rezultatyvumo. Skamba mistiškai? Jūsų žiniai – tai tikrai išskirtinis metodas, kuriuo besiremianti Vida, puoselėja „Karjeros Akademijos” pamatą!

Kas paskatino Vidą įkurti „Karjeros akademiją”?

Visai ne paslaptis, jog tai – Vidos patirties perteklius, persimainęs su begaliniu troškimu skleisti edukacinę gerovę ir tirpdyti aktualių dilemų avilį.

Pažvelgus atidžiau, verta paminėti, jog noras padėti žmogui siekti tikslų, sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtas užduotis – teikia daug džiaugsmo. Ryškėjantys Vidos gebėjimai, tokie kaip konfliktų valdymas, efektyvus informacijos apdorojimas, paskatino ieškoti sprendimų, kurie užtikrintų sklandų ir veiksmingą gyvenimo įgūdžių tobulinimą.

Asmeninis efektyvių mokymosi metodų pritaikymas – tikslų užsirašymas, „Apribojimų teorijos“ metodika, greitojo skaitymo technikos – įgūdžiai bei priežastys, kurios paskatino Vidą padėti kitiems pasiekti trokštamas pergales.

Kviečiame pasižvalgyti po įspūdingą Vidos Daukšienės sėkmės istorijų galeriją:

Nuo apdovanojimų ir sertifikatų, iki patirtį liudijančių diplomų – pažvelkite į gausybės ragą, susiformavusį mokymų, užsiėmimų bei įvairių kursų dėka.