GREITASIS SKAITYMAS GIMNAZISTAMS

Tai programa skirta 9-12 klasių moksleiviams, kurios dėka yra išmokstama perskaityti ir suvokti skaitomą medžiagą 2-3 kartus greičiau nei skaitant įprastu būdu. Mokyklose nėra mokoma greitojo skaitymo technikų, todėl skaitymas dažnai atrodo nuobodus ar net priverstinis.

Mokslinininkų teigimu, yra labai reikšmingas ryšys tarp skaitymo ir mokslinių pasiekimų. Artėjant egzaminų metui, reikiamos įsisavinti medžiagos kiekis nepalygintinai padidėja, tad įprasto skaitymo atveju, tam reikia skirti santykinai nemažai laiko. O kas jei galėtumėte be didelių pastangų ir pakartotinio skaitymo bent kelis kartus greičiau ir efektyviau atrinkti, susisteminti bei įsiminti svarbiausią informaciją?

NAUDA

 • Efektyviau įsisavinama informacija, greitesnis ir lengvesnis pasiruošimas egzaminams;
 • Lavinamas gebėjimas konspektuoti medžiagą bei aiškiau reikšti mintis;
 • Greičiau skaitoma užsienio kalba, praturtinamas žodynas.

METODIKA/ĮRANKIAI

 • Racionalus skaitymas
 • Dinaminis skaitymas
 • Foto skaitymas
 • Minčių žemėlapis
Greitasis skaitymas gimnazistams

SEMINARŲ KAINA IR TRUKMĖ

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

 • 40 € (2 ak. val.) / 2–5 moksleivių grupei;
 • 35 € (2 ak. val.) / 6–10 moksleivių grupei;
 • 30 € (2 ak. val.) / grupei nuo 11 moksleivių;
 • 2 € / dalyviui / "Įvadas į greitąjį skaitymą" 1 ak. val.(nuo 20 dalyvių).

INDIVIDUALŪS UŽSIĖMIMAI

 • 50 € - 2 ak. val.

Seminarai vyksta gyvai Klaipėdoje arba Skype.

 

UŽSIREGISTRUOKITE Į SEMINARĄ

  Gavę Jūsų užklausą, netrukus susisieksime!
  * žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti būtina.

  Gerb., Vida Daukšiene, esu labai dėkinga už dukros mokymą. Tegul Jums sekasi visur ir visada skleisti greitojo skaitymo mokymą. Džiaugčiausi, jei tokie žmonės dirbtų Švietimo ministerijoje, ir „Z“ kartos vaikai gautų ne pasenusi, o naują ir gerą mokymosi kokybę. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 189 žodžių per 1 min iki 280 žodžių.

  Pagarbiai, Ugnės Butkevičiūtės mama. 9 klasė

  2016-03

  Labai džiaugiuosi išmokusi greičiau skaityti. Bus didelė pagalba skaitant privalomą, mokyklinę, ne visada įdomią literatūrą. Ačiū. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 264 žodžių per 1 min iki 480 žodžių.

  Deimena Špučytė 10 kl.

  2016-02

  Esu nustebusi! Nuo 228 žodžių iki 1680 žodžių  per 1 minutę! Esu sužavėta ir dėkinga! Tikiuosi dukrai tai pagelbės gyvenime.

  Joana Bistrovienė Agnijos mama. 12 kl.

  2016-10

  Aš likau sužavėtas šita paskaita. Buvo įdomu sužinoti, kad  tokie dalykai įmanomi ir kad per tokį trumpą laiką gali išmokti, ir kad matytųsi tokie dideli  rezultatai. Per 2 valandas padidinau perskaitytų žodžių skaičių nuo 96 žodžių per 1 min iki 192 žodžių.

  Stepas, 10 kl. gimnazistas

  2016-03

  Šiandien sužinojau kaip galėčiau išmokti greičiau ir efektyviau. Man, 10 klasės mokiniui, ši informacija yra labai vertinga ir manau, kad tikrai padės ruoštis egzaminams. Minties žemėlapis, kurį išmokau daryti vadovėliams man tikrai pasitarnaus, nes man  užteks pasižiūrėti į savo minties žemėlapį, vietoje to, kad įsižiūrėčiau į vadovėlį ir sugebėsiu atsiminti viską detaliai ir chronologine tvarka.

  Darius Lukoševičius, 10 kl.

  2016-03

  Po šio seminaro išmokau greitai skaityti, kuris išmokė mane sutaupyti laiką ir galiu užsiimti kitais naudingais dalykais. Puikus gebėjimų panaudojimas. Per 2 valandas padidinau tyliai perskaitytų žodžių skaičių nuo 280 žodžių per 1 min iki 7168 žodžių. Garsiai perskaitytų žodžių skaičius 168.

  Ugnė Boveinytė 10 kl.

  2017-03

  Nors jau ilgą laiką nerašiau Jums, tačiau tikrai nepamiršau nei apie greitąjį skaitymą nei apie lyderystės paslaptis.

  Mokslo metų pabaigoje laukė nelengvi išbandymai, kaip stojamieji, standartizuoti ir svarbiausia istorijos įskaita apie kurią ir norėjau papasakoti. Mūsų mokykloje istorijos įskaita vyksta taip: ateini pas mokytoją, iš bilietų krūvelės išsitrauki vieną bilietą (iš viso metų kurso), 10min – laikas pasiruošimui ir galiausiai sunkiausia dalis: pasakoti viską ką žinai ir atsakinėti į pateiktus klausimus. Taigi, nuo pat žiemos atostogų pamažu pradėjau daryti minčių žemėlapius pagal istorijos įskaitos bilietų reikalavimus. Šie minčių žemėlapiai puikiai padėjo pasiruošti atsiskaitymui bei svarbiausia stojamiesiems į kitas mokyklas (pavyko įstoti net į Licėjų). Taip pat gana laisvai įsiminiau reikalingą informaciją. Dabar esu įsitikinus, kad šių žemėlapių veiksmingumas yra labai geras ir stengsiuosi naudoti juos visur kur tik įmanoma.

  Na, o apie greitajį skaitymą, labai džiaugiuosi, jog susipažinau su šiuo būdu, įpatingai padeda greitai perskaityti privalomą literatūrą. Tačiau knygos man – laisvalaikio praleidimo būdas ir dažniausiai jas skaitau savo malonumui.

  Dėkui Jums už suteiktas žinias ir šiokią tokią patirtį.

  Neringa Meilutė, mokinė iš Saulės gimnazijos

  2017-06